Stěhování Praha 10

Rychlé, profesionální, nonstop a levné stěhování Praha 10.
Vršovice , Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle

Garantujeme Vám kvalitní Stěhovací služby na Praze 10.
Přestěhujeme Vás z Prahy 10 po celé Praze a jejich částech například Nusle, Smíchov, Troja, Karlín, Vinohrady a další.

Stěhování představuje životní zkušenost, se kterou se dřív, nebo později každý z nás aspoň jednou za život musí potkat . Pro někoho to může být příjemný zážitek a někdo na stěhování vzpomíná nerad. Právě pro to Vám chceme poradit , jak zvládnout stěhování s úsměvem a nabízíme Vám Naše služby stěhování například do Vršovic nebo do Malešic v Praze 10. Nechte starosti se stěhováním na profesionály, na pracovníky firmy Vani-stěhování.

Vani-stěhování zabezpečí komplexní stěhovací služby s obhlídkou prostorů a s návrhem nejvýhodnějšího řešení relokace, tedy nejen s naložením a vyložením stěhovaných věcí na Vámi určené místo, ale i s mnoha doplňkovými službami jako je balení, vybalení, montáž , demontáž , zapojení elektrospotřebičů a dalších potřeb zákazníka. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti a praxi se stěhováním těžkých břemen ( trezorů , bankomatů, klavírů, pian a pianin ) . Při Naši práci klademe důraz na bezpečnost při zachování kvality a profesionality.

Naše firma Vani-stěhování nabízí stěhování a vyklízení bytových i nebytových prostor. Stěhujeme a vyklízíme byty, domy, firmy a kanceláře. Nabízíme také odvoz nábytku z obchodního domu, odvoz nábytku na sběrný dvůr.

V případě zachovalého nábytku nabízíme odvoz zcela zdarma.

Využijte Našich nabízených služeb a Naši pracovníci je vykonají kvalitně, rychle, profesionálně, nonstop a hlavně bez příplatků za soboty, neděle, nebo svátky.

Kontaktujte nás telefonicky nebo nám zašlete nezávaznou poptávku: Formulář naleznete zde .

My Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci zcela zdarma.

V případě potřeby Vám zapůjčíme krabice na stěhování.

Portfolio našich služeb:

nákladní taxi
stěhování
vyklizení, odvoz nábytku
mezinárodní stěhování
těžká břemena

 

 

Kontaktujte nás:

Cenová nabídka je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Obhlídka technikem je taky zdarma a nezávazná.