Stěhování Praha

U nás ve VaNi je nejčastěji poptávanou lokalitou na stěhování Praha. A není divu. Do Prahy často míříte z Brna, Varů nebo Olomouce za studiem či prací. Po Praze vám stěhovací služby zajišťujeme při změně podnájmu nebo zařizování prvního bydlení. Firmám pomáháme se stěhováním kanceláří a poskytujeme i nákladní taxi na drobné přesuny. Mladé rodiny pak zase přemisťujeme z bytů v Praze do domků v menších městech a obcích.  

Čeká i vás podobné stěhování po Praze? Ozvěte se nám. Rádi vám podáme pomocnou ruku.

Stěhování Praha VaNi Stěhování

A jak naše pomoc se stěhováním vypadá?

Můžeme vám říct, že naše služby jsou rychlé, kvalitní a levné. Každý si pod tím ale představíme něco jiného. Proto vám popíšeme, co tyto pojmy znamenají v případě stěhování s naší firmou.
 
RYCHLÉ. Kontaktní telefon máme stále u sebe. Hovor vám přijmeme klidně i v 9 večer. Hlavně při stěhování v Praze jsme zažili spoustu situací, které vyžadovaly přesun třeba v noci nebo druhý den. Termínově se proto vždy snažíme vyjít vstříc vašim potřebám. Díky důkladné přípravě navíc i stěhování samotné probíhá bez zbytečných prostojů.
 
KVALITNÍ. Zakládáme si na dodržování harmonogramu stěhování a domluvených podmínek. Nábytek vždy kontrolujeme a pečlivě obalíme tak, aby do cíle dorazil v pořádku. V případě potřeby vám na místě pomůžeme i s něčím navíc. Případné nesrovnalosti se vždy snažíme vyřešit k vaší spokojenosti. 
 
LEVNÉ. Díky přípravě vám ušetříme čas i peníze vynaložené na stěhování. Zdarma k vám vyšleme technika. Ten předem zhodnotí prostory stěhování i objem věcí. A my k vám pak pošleme optimální vůz i počet stěhováků. S námi navíc nemusíte přesouvat celý byt. Po Praze vám převezeme třeba i pár kousků nábytku. Minimální hodnota objednávky je u nás 2 500 Kč.

Co všechno vám pomůžeme stěhovat v Praze?

Byt i dům, zkrátka celou domácnost

Koupili jste garsonku na Praze 9, přesouváte se z 2+kk do většího bytu na nebo opouštíte dvoupatrový dům v Podolí na Praze 4? Nelamte si hlavu s tím, kolik místa ve stěhovacím voze zabere váš nábytek. Náš technik zdarma obhlédne situaci, navrhne optimální velikost auta i počet pomocníků. 

 

Kancelář nebo celou firmu 

Čeká vás moderní komplex na Praze 5 nebo firmu kvůli zásobování stěhujete z centra Prahy na okraj? S námi nemusíte řešit přerušení vašich business aktivit. Veškeré stoly, výpočetní techniku i težká břemena (např. stroje, trezory apod.) přesuneme o víkendu nebo třeba o půlnoci. Stačí se domluvit. 

 

Vybavení všeho obchodu, prodejny a třeba i galerie

Když vedení přesune vaši pobočku jinam nebo když získáte pro svůj obchod strategické umístění, obraťte se na nás. Regály, stojany, ale také zboží pečlivě zabalíme a přepravíme do cíle třeba i v noci. Specifický náklad jako šperky nebo cenné obrazy navíc pojišťujeme „na míru“. 

 

Těžká břemena

Strojní technika, masivní trezory nebo obklady bazénu. Přesně tyhle věci mohou být při stěhování pražských bytů, domů nebo firem po oříškem. S námi vás to ale nezaskočí. Těžkých věcí už jsme přestěhovali celou řadu a jsme na ně plně vybaveni.

 

Vyklízíme nemovitosti

Z vlastní zkušenosti víme, že vyklízení bytu po babičce nebo příprava starší nemovitosti pro nastěhování není legrace. Nabízíme proto pomocnou ruku i v těchto případech. Předem se domluvíme na kouscích, o které stojíte a o zbytek se postaráme my. Vyklidíme a zlikvidujeme vše, co je třeba. 

 

Odvoz nábytku umíme i zdarma

Zbyla vám po stěhování stará skříň? Koupili jste novou pohovku a nevíte, co s tou starou? Zavolejte nám. Zbavíme vás starostí, jak s nimi naložit. Dle stáří a stavu poznáme, jestli nábytek prodat nebo ho ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře. Když odprodej pokryje náklady na odvoz nábytku, máte likvidaci zdarma.

 

Provozujeme také tzv. „nákladní taxi“ 

Potřebujete převézt jen pár kousků nábytku nebo několik krabic? Právě k tomu vám poslouží naše „nákladní taxi“. Dle domluvy přijedeme, naložíme, převezeme a na cílovém místě doneseme, kam si řeknete. Minimální cena objednávky je u nás jen 2 500 Kč

 

Stěhujeme i mezi ostatními českými městy a Prahou

Přesouváte se z Olomouce či Karlových Varů do Prahy? Nebo naopak hlavní město měníte za druhou českou metropoli Brno? Ať už se stěhujete za prací, studiem nebo jste našli vysněné místo k bydlení, jsme tu pro vás. Dejte nám vědět, co, kdy, odkud a kam potřebujete přesunout a zbytek společně vymyslíme. 
Mami, vyšel mi ten Erasmus v Anglii! Zlato, pohovor jsem zvládl a na Slovensku nás čekají za 2 měsíce! To jsou skvělé zprávy. Po chvíli ale už přemýšlíte, co bude potřeba zařídit a jak proboha přestěhujete z Prahy všechny ty věci. S námi máte o tuhle starost míň. Vy si v klidu zabalte a připravujte se na změnu prostředí. My obstaráme stěhování od dveří ke dveřím. 

Jak stěhování s VaNi nejen pro Praze probíhá?

V základu poskytujeme 2 varianty stěhování
 
Buď máte předem vše zabalené, rozmontované a připavené. My pak už jen na čas přijdeme, nanosíme do vozů, převezeme a vyneseme. Na vás je pak i smontování nábytku, jeho rozmístění a vybalení zbytku věcí v novém působišti. Na tuhle základní variatu se na začátku většinou ptáte. Cenově je levnější a některým opravdu zcela postačí.  
 
Při obhlídce s technikem vás ale často napadají dotazy jako – kde pořídím krabice na stěhování, jak mám ochránit skříň a stůl při stěhování, co všechno musím rozmontovat a nevíte, kde je tady sběrný dvůr? Po Praze stěhujeme už řádku let a tak máme v hlavě spoustu rad, fíglů a informací, které vám rádi předáme. Kolikrát se pak domluváme i na spoustě práce navíc nad základní stěhování.  
 
Ušetříte si spoustu starostí, času a ve výsledku i peněz, když si řeknete o „stěhování na klíč„. V tom případě se staráte jen o osobní věci (oblečení, drobná elektronika, dokumenty apod.) a zbytek plně necháte na nás. Pro osobní věci vám zajistíme krabice a další obaly. Ostatní pak na místě dle potřeby rozmontujeme a pečlivě zabalíme. Společně s vašimi krabicemi všechno vyneseme a naskládáme do přistavených vozů. Po převozu pak opět vše vynosíme, rozbalíme, smontujeme a dle vašeho přání i rozmístíme. Daleko dříve si tak užjete nové bydlení nebo se pustíte do práce v kanceláři. 

Kontaktujte nás:

  Cenová nabídka včetně obhlídky technikem je zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje.