Stěhování Praha 4

Rychlé, profesionální, nonstop a levné stěhování Praha 4
Nusle, Michle, Podolí, Braník, Hodkovičky, Krč a část obce Lhotka

Naše firma Vani–stěhování nabízí stěhování kanceláří , firemních prostor , stěhování bytů a stěhování domů. V dohodnutém termínu přistavíme stěhovací vůz , naši vyškolení pracovníci vše pečlivě zabalí, vystěhují a naloží do stěhovacího vozu , upevní a bezpečně Vám vše potřebné odstěhují na místo Vašeho nového domova, nebo sídla firmy. Pomůžou s montováním nábytku a připojením elektrospotřebičů.

Nabízíme nejen stěhování ale také vyklízení domů, bytů firem , kanceláři, pozůstalosti a zabezpečíme také ekologickou likvidaci nepotřebného nábytku a zařízení (v případě zachovalého nábytku odvezeme nábytek zcela zdarma). Také můžete využít služeb odvozu nábytku z obchodního domu tzv. Nákladní taxi.

Klavír, trezor, těžký stroj, nebo stará skříň? To vše jsou těžká břemena, která také umíme přestěhovat, nebo odvést.

V rámci našich služeb zajišťujeme nejen stěhování v rámci celé Prahy a okolí, ale také kamkoliv po celé České republice, a samozřejmostí je mezinárodní stěhování.

Využijte našich kvalitních služeb nabízených rychle, profesionálně, nonstop a hlavně bez příplatků za soboty, neděle, nebo svátky.

Portfolio našich služeb:

nákladní taxi
stěhování
vyklizení, odvoz nábytku
mezinárodní stěhování
těžká břemena

Před samotným stěhováním doporučujeme prohlídku technikem . Tato služba je zcela zdarma. Jedná se o profesionála v oblasti stěhování, který ví velmi dobře , jak ušetřit zákazníkům čas a náklady .

Garantujeme Vám kvalitní Stěhovací služby na Praze 4.

Kontaktujte nás:

Cenová nabídka je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Obhlídka technikem je taky zdarma a nezávazná.