Stěhování těžkých břemen

Potřebujete přestěhovat těžká břemena jako jsou piano, americká lednice nebo obráběcí stroj? Pak jste tu správně. S námi jejich přesun lehce zvládnete.

Po Praze i po celé ČR vám bežně přesuneme břemena do 5 tun. Jako jedni z mála si ale poradíme i s daleko těžšími věcmi. A břemena vám pomůžeme přesunout i za hranice nebo zpět. Výjimkou u nás není ani požadavek na odvoz a likvidaci těchto těžkých věcí.

Pro tento typ stěhování používáme speciální stěhovací techniku. Pracujeme s různými pásy, vozíky, plošinami a podobně. Vaše věci díky tomu bezpečně a v pořádku dopravíme do cíle.

A co těžkého vám přestěhujeme?

Hudební nástroje:

V domácnosti vám pomůžeme s těmito kousky:

Firmám i státnímu sektoru pomáháme se stěhováním

Stěhování naftový agregát 10 000 Kg, stěhování těžkých břemen VaNi stěhování

Pokud jste ve výpisu nenašli vaše těžké břemeno, nevěste hlavu. Dejte vedět, co vás tíží. Společně vymyslíme, jak na to.

Jak stěhujeme vaše těžká břemena?

Jako nejdůležitější vnímáme počáteční obhlídku situace technikem. Pozná, jaké vybavení přesun vašeho předmětu vyžaduje. Probere s vámi přípravy před stěhováním i případné připojištění.

U křídel, skříní a dalšího nábytku na místě demontujeme odnímatelné části. Vše pak obalíme fólií. Podložkami či rohožemi ochráníme podlahy v počáteční i cílové destinaci stěhování. 

Břemena někdy snášíme po schodech. Jindy nám pomáhá jeřáb a další technika. Téměř vždycky jde ale o práci přesnou na milimetry. Ve stěhovacím voze předmět zabecpečujeme stahovacími pásy. A v cíli pak celý proces probíhá v opačném pořadí. 

Na stěhování těžkých břemen navíc celou dobu dohlíží sám náš majitel. Máte tak jistotu, že je přítomen i ten nejzkušenější z nás.

Kontaktujte nás:

Cenová nabídka je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Obhlídka technikem je taky zdarma a nezávazná.