Odvoz nábytku Praha zdarma, vyklízení

24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Odvoz nábytku a vyklízení (Praha zdarma)

S odvozem starého nábytku a vyklízením bytů, pozůstalostí nebo průmyslových hal vám rádi pomůžeme nejen v rámci stěhování. Dojedeme za vámi kamkoliv po Praze ale i mimo ni a někdy to umíme dokonce i zdarma.

Koupili jste si novou sedačku a nevíte co s tou původní? Obnovujete kancelářské vybavení nebo vám na půdě zabírá místo nepotřebná skříň? Ušetřete si námahu, čas i peníze spojené s prodejem, hledáním sběrného dvora či objednáváním kontejnerů. Zavolejte nám.

Při odvozu a vyklízení nábytku, spotřebičů a těžkých břemen už sami poznáme, jak s nimi nejlépe naložit. Vy se tak nemusíte starat o nic dalšího.

Staré a dále nepoužitelné kusy necháváme ve sběrném dvoře ekologicky zlikvidovat. U zachovalých kousků v dobrém stavu pak sami vyřešíme případný odprodej. Pokud získaná částka pokryje náklady, máte odvoz nábytku zdarma.

A jako správní stěhováci vám podáme pomocnou ruku i v případě, kdy věci potřebujete jen odněkud přesunout. Třeba když si najdete na bazaru nábytek za odvoz a nevíte, jak ho k vám dopravit.

Ať už řešíte odvoz, převoz nebo vyklízení nemovitosti, nemusíte na to být sami. Zavolejte nám nebo vyplňte formulář níže a společně vymyslíme, jak na to.

Odvoz nábytku zdarma Praha

Odvozem nábytku a vyklízením s Vani navíc pomáháte i dětem.

Sami víme, že život nebývá vždycky jen růžový. Myslíme proto na ty, kteří ho sami ještě nedokáží tolik ovlivnit.

Část výdělku z každého odvozu a vyklízení proto ukládáme stranou. Postupně tak nastřádáme větší obnos a ten pak jednou až dvakrát ročně přispíváme dětským domovům a podobným institucím.

Společně s vámi tak pomáháme měnit životy i spousty dalších k lepšímu. Děkujeme, že můžeme.

Kontaktujte nás:

Cenová nabídka je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Obhlídka technikem je taky zdarma a nezávazná.