Stěhování Praha 1

Čeká vás stěhování do některé z vyhlášených residencí na Praze 1? Nebo naopak rušnější centrum opouštíte? Pravděpodobně teď hledáte stěhovací služby, díky kterým hladce a bez obav přesunete svůj domov, obchod či kancelář na nové místo. A právě s tím vám rádi pomůžeme my. 

V čem s námi při stěhování na Praze 1 můžete počítat? 

Za léta stěhování se ve čtvrtích jako Malá Strana, Staré Město nebo Josefov dobře vyznáme. Víme, které části města jsou hůře dostupné autem a jaká je kde dopravní situace. Váš nábytek vyneseme i do 7. patra po úzkém schodišti. Poradíme si s těžkými břemeny jako třeba mramorový obklad kuchyně nebo objemný trezor. A co vaše cenné obrazy, vázy či kousky vybavení, které pro vás mají zvláštní význam? Ty při stěhování ochráníme speciálními obaly. 
 
Po zadání poptávky k vám zdarma vyšleme technika na „obhlídku terénu“. Zhodnotí objem stěhovaných věcí i situaci v místech stěhování. Díky tomu přesně stanovíme, jaký vůz bude třeba a kolik lidí vám bude se stěhováním pomáhat. Šetříme tak naše síly a hlavně vaši peněženku.
 

Co pro vás uděláme nad rámec běžného stěhování na Praze 1? 

Hodil by se vám čas strávený organizací stěhování někde jinde? Nechte to klidně celé na nás. Po domluvě zajistíme pracovníka, který bude na stěhování vašeho domova či kanceláře po celou dobu dohlížet. Vyřeší za vás případné nesnáze a zaručí hladký průběh dle vašich představ. 
 
Můžete si dopřát i takzvané „stěhování na klíč“. V takovém případě si nemusíte lámat hlavu opravdu s ničím. Veškerý nábytek a vybavení sami demontujeme, zabalíme, přepravíme a dle vašich přání na novém místě opět rozestavíme a smontujeme. Vy si tak rovnou užijete nové bydlení bez dalších starostí.
 
Hlavně v businessu platí, že čas jsou peníze. Třeba firemní kanceláře jsme proto už několikrát stěhovali i v noci. Nebojte se tedy takový požadavek zmínit při domlouvání termínu stěhování. Společně vždy najdeme optimální cestu.
 
Zbyde vám po stěhování nábytek k likvidaci? Ušetřete si peníze a námahu shledáním sběrného dvora a kontejnery na Praze 1. I o tuto součást stěhování se vám postaráme. Podle stáří a stavu sami vyřešíme, jak s takovým kouskem naložit. 

 

Ověřte si, jak pracujeme.

Popsat, jak fungujeme, můžeme 100 způsoby. Tím nejlepším je vám to ale ukázat. Pravidelně proto přidáváme na Facebook Instagram obrázky z právě probíhajících stěhování. Přesvědčte se sami. 

Kontaktujte nás:

 Cenová nabídka včetně obhlídky technikem je zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje.