Stěhování Španělsko

Firma Vani-Stěhování v rámci mezinárodního stěhování zabezpečuje i stěhování ze Španělska a taky do Španělska.

Plánujete se v nejbližší době stěhovat za prací, nebo kvůli studiu do Madridu, nebo Barcelony? Máte v Toledu nebo Zaragoze rodinu, či příbuzné a chtěli by ste jim poslat nějaké věci, nábytek, krabice nebo kufr s oblečením? Naše stěhovací firma Vani-stěhování Vám pomůže vyřešit všechny problémy a zbaví Vás starostí týkající se přestěhování na Pyrenejský polostrov. Naše služba mezinárodní stěhování je to pravé řešení ušité na míru pro stěhování do Španělska.

Jsme profesionálové s dlouholetou zkušeností a jsme vybaveni vším potřebným, abychom Vás odstěhovali i přistěhovali do, nebo ze Španělska.

Se vším potřebným Vám poradíme, aby stěhování proběhlo rychle a hladce. Nechte starosti na nás ! Kontaktujte Nás a obratem Vám uděláme předběžnou cenovou kalkulaci zdarma. Neváhejte využít našich služeb a zkušeností.

V rámci stěhování ze Španělska a do Španělska Vám nabízíme:

Stěhování bytů
Stěhování kanceláří
Stěhování strojů

Také přepravujeme tovar nebo osobní věci pro občany. Jako příklad můžeme uvést batožinu větších rozměrů, nebo převoz různých věcí od rodinných příslušníků žijících ve Španělsku. Věci přepravujeme systémem “door to door” (od dveří ke dveřím)

Přestěhujeme Vás kamkoliv si budete přát. Máme zkušeností se stěhováním do Barcelony, do Madridu, nebo do Valencie.
Expresně Vám přepravíme tovar nebo osobní věci od 1 kg do 1500 kg.

Kontaktujte nás:

Cenová nabídka je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Obhlídka technikem je taky zdarma a nezávazná.