Stěhování Polsko

Firma Vani-Stěhování v rámci mezinárodního stěhování zabezpečuje stěhování z Polska nebo do Polska.

Přemýšlíte, jestli zvládnete stěhování do Polska nebo z Polska do Čech sami? Je to přeci za humny. Pár kufrů a osobních věcí nejspíš bez problémů dovezete, kam potřebujete.

Za to stěhování nábytku, těžkých břemen, vybavení kanceláře nebo celé domácnosti. S těmi je to vždycky o kapku složitější. A zejména pokud jde o stěhování přes hranice. I když je to za humny a v rámci EU.

Potřebujete vědět, co můžete převézt a v jakém množství. Případně o jaké váze. Bude náklad zatížený cly nebo poplatky? Musíte před stěhováním do Polska vyřešit nějakou větší administrativu?

S námi si tyhle starosti dělat nemusíte. Díky zkušenostem už máme představu o tom, co nás čeká za administrativu a jakými podmínkami se v Polsku řídíme.

Předem s vámi probereme vše potřebné a stěhování samo pak už jde jako na drátkách. 

S čím, kam a za jak dlouho vám v rámci stěhování do Polska pomůžeme?

Do malebného Krakova, majestátní Varšavy nebo třeba k moři do Gdaňsku vám přestěhujeme domácnost, firmu i kancelář. Nejčastěji vás ale pomáháme stěhovat do Polska nebo zpět v rámci studií na vysoké škole, kvůli pracovní stáži nebo když řešíte stěhování nábytku od známých. 

A právě takový nábytek, pár kufrů s osobními věcmi nebo obsah menšího bytu vám v rámci Polska přesuneme i expresně do několika dní. Větší stěhování a stěhování těžkých břemen už vyžaduje přípravu a plánování. Ty společně vyřídíme cca do 1 měsíce. 

Na stěhování mezi Českem a Polskem běžně využíváme dodávky, různě velké nákladní vozy i velké kamiony. Postaráme se tedy nejen o stěhování menších objemů věcí, ale i o ty hodně velké.

V rámci stěhování vám navíc pomůžeme i s případným odvozem a likvidací nepotřebných věcí.

Zajímají vás podrobnější informace jako jsou varianty stěhování, ceny, nebo pojištění? Pročtěte si, jak obecně probíhá naše mezinárodní stěhování. Případně rovnou zavolejte nebo napište přes formulář a probereme spolu konkrétní situaci. 

Zadání a případnou obhlídku s vámi v rámci mezinárodního stěhování vyřešíme i pohodlně

Kontaktujte nás:

Cenová nabídka je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Obhlídka technikem je taky zdarma a nezávazná.